Pagalba

  Introduction to Kadaza - Watch Video

Kaip nustatyti Kadaza savo pradiniu puslapiu?

Kadaza yra sukurta naudoti kaip pradinis puslapis, kad visas savo mėgstamiausias svetaines rastumėte greitai ir paprastai. Jei norite nustatyti Kadaza kaip savo pradinį puslapį, spauskite čia. Jei norite gauti bendrojo pobūdžio nurodymus ir išmokti pakeisti savo pradinį puslapį, pasirinkite iš toliau nurodytų naršyklių. Sekdami nurodymus galėsite pasirinkti bet kurią svetainę savo pradiniu puslapiu.

Google Chrome

Firefox

Internet Explorer

Safari

Edge

Ar turiu prisiregistruoti norėdamas naudotis Kadaza?

Ne. Mes norime išlaikyti Kadaza kiek įmanoma paprastesnę vartotojams. Jokio vargo prisijungiant, registruojantis ar įvedant slaptažodžius. Vis dėlto, norėdami naudotis suasmenintu Kadaza pradiniu puslapiu, turėsite leisti naršyklėje naudoti slapukus. Jei kiekvieną kartą po apsilankymo Kadaza piktograma yra pašalinama iš darbalaukio, tai reiškia, kad slapukai jūsų kompiuteryje nėra išsaugomi automatiškai. Tai pakeisti galite savo interneto naršyklės interneto nuostatų meniu.

Kaip pašalinti „Kadaza“ kaip pagrindinį puslapį?

Jei norite gauti bendrojo pobūdžio nurodymus ir išmokti pakeisti savo pradinį puslapį, pasirinkite iš toliau nurodytų naršyklių. Sekdami nurodymus galėsite pasirinkti bet kurią svetainę savo pradiniu puslapiu.

Google Chrome

Firefox

Internet Explorer

Safari

Edge

„Android“ programų ištrynimas arba išjungimas

Kaip galiu individualizuoti Kadaza pradžios tinklalapį?

Jūs galite individualizuoti Kadaza pagal savo pageidavimus. Pavyzdžiui, jei jums labiau patinka twitter.com nei facebook.com, galite facebook.com logotipą pakeisti twitter.com logotipu. Tai padaryti labai paprasta, be to, logotipus galite maišyti ir dėlioti taip, kaip jums patinka. Spustelėkite žalią nuorodą individualizuoti pradiniame puslapyje. Spustelėkite pieštuką langelyje, kurį norite pakeisti, – atsiradus langui, įrašykite kitos svetainės pavadinimą. Atlikite svetainės, kurią norite pridėti, paiešką. Pastaba. Įveskite tik pavadinimą ir plėtinį, pavyzdžiui, „youtube.com“, ir spauskite „Ieškoti“. Galiausiai iš paieškos rezultatų pasirinkite teisingą nuorodą. Pradžios tinklalapį galima individualizuoti pasitelkiant spalvas, raštus ir vaizdus, tokiu būdu iš karto pakeičiant Kadaza vaizdą. Spustelėkite pradiniame puslapyje nuostatų nuorodą.

Ar galiu naudoti Kadaza savo mobiliajame telefone?

Taip.

Mobilioji svetainė kadaza.lt/m yra optimizuota naudoti mobiliuosiuose prietaisuose. Kad galėtumėte Kadaza naudotis ir kelyje nepriklausomai nuo naudojamo prietaiso, pasiimkite savo mobilųjį ir apsilankykite kadaza.lt/m. Stebėtinai greitas būdas naršyti internete naudojantis mobiliuoju prietaisu!

Atidarę naršyklę savo mobiliajame prietaise, galėsite iš karto naudotis Kadaza. Priklausomai nuo telefono tipo skirsis būdas, kaip pridėti Kadaza piktogramą telefono ekrane.

1. Atidarę naršyklę savo mobiliajame prisijunkite prie kadaza.lt/m.

2. Spustelėkite piktogramą viršutiniame kampe dešinėje ir sekite nurodymus.

Kaip individualizuoti mobiliąją Kadaza versiją?

Mobiliąją versiją galite individualizuoti pagal savo pageidavimus. Jei norite pakeisti mozaiką, spauskite pieštuko piktogramą. Spustelėkite vilkimo piktogramą ir nuvilkite logotipą į kitą vietą.

Ar Kadaza yra nemokama?

Taip, Kadaza naudotis galite nemokamai.

Perkrovus prietaisą mano suasmenintas Kadaza pradinis puslapis dingo. Kodėl?

Yra du būdai užtikrinti, kad jūsų parinktys būtų išsaugotos.

1. Jei jūsų suasmenintas pradinis puslapis kiekvieną kartą jums apsilankius Kadaza ištrinamas, gali būti, kad jūsų slapukai nėra automatiškai išsaugomi arba slapukai automatiškai ištrinami uždarius naršyklę. Tai pakeisti galite atsidarę savo naršyklėje nuostatų meniu.
Toliau rasite nurodymus, kaip tvarkyti savo naršyklės slapukus:

Google Chrome

Internet Explorer

Firefox

Safari


2. Jūsų asmeninis pradinis puslapis automatiškai išsaugomas slapuke. Vis dėlto rekomenduojame jums susikurti konkrečiai Kadaza URL su pasirinktomis nuostatomis. Susikurtame URL bus visos jūsų parinktys nepriklausomai nuo to, ar išvalote savo naršyklės podėlį. Spustelėkite dalijimosi nuorodą pradiniame puslapyje. Paspaudus minėtą nuorodą, bus sukurtas specifinis Kadaza URL su jūsų pasirinktomis nuostatomis. Sukurtą URL dabar galima tiesiogiai nustatyti pradiniu puslapiu arba nukopijuoti ir naudoti kaip adresyno žymę. Naudojant šį URL, kitą kartą jums apsilankius Kadaza bus naudojamos visos jūsų parinktys.

Ar galiu išsaugoti suasmenintą pradinį puslapį?

Taip, Jūsų asmeninis pradinis puslapis automatiškai išsaugomas slapuke. Vis dėlto rekomenduojame jums susikurti konkrečiai Kadaza URL su pasirinktomis nuostatomis. Susikurtame URL bus visos jūsų parinktys nepriklausomai nuo to, ar išvalote savo naršyklės podėlį. Spustelėkite dalijimosi nuorodą pradiniame puslapyje. Paspaudus minėtą nuorodą, bus sukurtas specifinis Kadaza URL su jūsų pasirinktomis nuostatomis. Sukurtą URL dabar galima tiesiogiai nustatyti pradiniu puslapiu arba nukopijuoti ir naudoti kaip adresyno žymę. Naudojant šį URL, kitą kartą jums apsilankius Kadaza bus naudojamos visos jūsų parinktys.

Paspaudus logotipą atsidaro naujas langas. Kaip padaryti, kad nuoroda atsidarytų tame pačiame lange?

Paspauskite nuostatų nuorodą pradiniame puslapyje. Tame puslapyje galėsite pakeisti minėtąją nuostatą.

Noriu kitos numatytosios paieškos sistemos juostoje. Kaip galiu tai padaryti?

Paspauskite nuostatų nuorodą pradiniame puslapyje. Tame puslapyje galėsite pakeisti numatytąją paieškos sistemą.

__________________________________________________________________________________

Pasidalykite su mumis savo patirtimi, pastabomis ir pasiūlymais: spauskite čia.

      Kadaza International  YouTube Channel  Vimeo