Apie mus      Kontaktas     Pagalba     Procedūra     Webmasters     Mūsų misija     Privatumas     Paslaugos sąlygos

 

Vizualus interneto pradžios tinklalapis

Vizualus interneto pradžios tinklalapis. Greičiausia pradžia internete.

 

 

Kadaza

 


Nepakeičiamas pradžios tinklalapis ir svetainių žinynas

Kadaza yra patogus pradžios tinklalapis ir išsamus svetainių žinynas, apimantis tik geriausias ir populiariausias svetaines įvairiausiomis temomis, pavyzdžiui, žinias, karjerą ir socialinius tinklus. Visos svetainės Kadaza yra kruopščiai atrenkamos ir sudėliojamos taip, kad visi galėtų jomis naudotis paprastai, intuityviai ir patogiai. Su Kadaza visos jūsų mėgstamiausios svetainės tampa prieinamos vos keliais klavišo paspaudimais!


Individualizuotas pradžios tinklalapis

Net neprisiregistravę savo mėgstamiausias ir dažniausiai lankomas svetaines galite patalpinti pradiniame puslapyje, kurį galima individualizuoti. Mėgstamiausias svetaines paprasta pridėti ir pašalinti naudojant vilkimo funkciją. Jei norite pradėti, spauskite pradiniame puslapyje esančią nuorodą individualizuoti.


Fonas

Individualizuokite savo pradinį puslapį spalvomis, raštais ir vaizdais – taip iš karto pakeisite savo suasmeninto pradinio puslapio vaizdą.


Dažniausiai naudojamos interneto paieškos sistemos viename langelyje

Su Kadaza naršymas internete tampa lengvas ir greitas. Visos populiariausios paieškos sistemos sudėtos į vieną paprastą naudoti paieškos langelį. Tai stebėtinai greitas būdas atlikti paiešką internete!


Kitomis kalbomis

Pasirinkite šalį. Lankomiausios pasaulio svetainės.


Greitas ir visapusiškas, kad ir kur būtumėte.

Mobilioji svetainė kadaza.lt/m yra optimizuota naudoti mobiliuosiuose prietaisuose. Kad galėtumėte Kadaza naudotis ir kelyje nepriklausomai nuo naudojamo prietaiso, pasiimkite savo mobilųjį ir apsilankykite kadaza.lt/m. Stebėtinai greitas būdas naršyti internete naudojantis mobiliuoju prietaisu! Atidarę naršyklę savo mobiliajame prietaise, galėsite iš karto naudotis Kadaza. Greitas ir visapusiškas, kad ir kur būtumėte.


Pasidalykite su mumis savo patirtimi, pastabomis ir pasiūlymais: spauskite čia.

 

 

yes Prisijunkite prie mūsų „Facebook“

 

Jei naudojatės mūsų paslaugomis, jūs sutinkate mes ir „Google“ galime naudoti slapukus rodydami reklamą ir analizuodami mūsų duomenų srautą. Mes rodome tik nepritaikytąją reklamą. (negrindžiamą ankstesniu vartotojų elgesiu). (IP adreso kodavimas aktyvuojamas „Google Analytics“) Žr. išsamią informaciją  Accept