Nepakeičiamas pradžios tinklalapis ir svetainių žinynas

Kadaza yra patogus pradžios tinklalapis ir išsamus svetainių žinynas, apimantis tik geriausias ir populiariausias svetaines įvairiausiomis temomis, pavyzdžiui, žinias, karjerą ir socialinius tinklus. Visos svetainės Kadaza yra kruopščiai atrenkamos ir sudėliojamos taip, kad visi galėtų jomis naudotis paprastai, intuityviai ir patogiai. Su Kadaza visos jūsų mėgstamiausios svetainės tampa prieinamos vos keliais klavišo paspaudimais!

__________________________________________________________________________________________
 
Personal Internet Homepage

Individualizuotas pradžios tinklalapis

Net neprisiregistravę savo mėgstamiausias ir dažniausiai lankomas svetaines galite patalpinti pradiniame puslapyje, kurį galima individualizuoti. Mėgstamiausias svetaines paprasta pridėti ir pašalinti naudojant vilkimo funkciją. Jei norite pradėti, spauskite pradiniame puslapyje esančią nuorodą individualizuoti.

__________________________________________________________________________________________

 Personalize Start Page

Fonas

Individualizuokite savo pradinį puslapį spalvomis, raštais ir vaizdais – taip iš karto pakeisite savo suasmeninto pradinio puslapio vaizdą.

 

 

Dažniausiai naudojamos interneto paieškos sistemos viename langelyje

Su Kadaza naršymas internete tampa lengvas ir greitas. Visos populiariausios paieškos sistemos sudėtos į vieną paprastą naudoti paieškos langelį. Tai stebėtinai greitas būdas atlikti paiešką internete!

_________________________________________________________________________________________

 

Kadaza Mobile Startpage

 
Kadaza jūsų telefone

Mobilioji svetainė kadaza.lt/m yra optimizuota naudoti mobiliuosiuose prietaisuose. Kad galėtumėte Kadaza naudotis ir kelyje nepriklausomai nuo naudojamo prietaiso, pasiimkite savo mobilųjį ir apsilankykite kadaza.lt/m.

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________

Pasidalykite su mumis savo patirtimi, pastabomis ir pasiūlymais: spauskite čia.
 
      Kadaza International  YouTube Channel  Vimeo