Apie mus      Kontaktas     Pagalba     Procedūra     Webmasters     Mūsų misija     Privatumas     Paslaugos sąlygos

Informacija svetainių administratoriams

Pasiūlykite svetainę kokioje nors Kadaza kategorijoje

Jūs galite kokioje nors Kadaza kategorijoje pasiūlyti svetainę. Mes įvertiname kiekvieną pasiūlytą svetainę, ir nusprendžiame, ar ją vertėtų įtraukti į Kadaza. Mums rūpi Kadaza kokybė, todėl svetaines atrenkame itin kruopščiai. Dėl šios priežasties nenusiminkite, jei jūsų pasiūlymas dėl svetainės bus atmestas. Mūsų tikslas – padaryti Kadaza kiek įmanoma naudingesnę savo naudotojams. Jei atmetėme jūsų pasiūlymą, tai nereiškia, jog jūsų nuomonės nevertiname.
Prieš pasiūlydami svetainę skirkite laiko ir susipažinkite su Kadaza svetainių atrankos procedūra. Spauskite čia, jei norite pasiūlyti kokios nors Kadaza kategorijos svetainę. Pasakykite mums, kurioje kategorijoje, jūsų nuomone, siūloma svetainė yra nepakeičiama.

Padėkite populiarinti Kadaza: pridėkite nuorodą į Kadaza savo svetainėje!

Jei turite savo svetainę, būtume labai dėkingi, jei joje patalpintumėte nuorodą į Kadaza. Patalpinkite nuorodą į svetainę Kadaza.lt. Mums patiktų, jei nuoroda būtų su šūkiu „Kadaza.lt – Visual Internet Home Page“. Jei norėtumėte patalpinti nuorodą į kokią nors konkrečią Kadaza kategoriją, prašome apsilankyti toje kategorijoje ir savo kode patalpinti kategorijos URL ir pavadinimą.


Pasidalykite su mumis savo patirtimi, pastabomis ir pasiūlymais: spauskite čia.


► Grįžti į pradžios puslapį

► Susisiekite su mumis

► Svetainių atrankos procedūra

► Pagalba


→ Padaryti mano pradiniu puslapiu

→ Visų Kadaza puslapių apžvalga

→ Kitomis kalbomis


yes Prisijunkite prie mūsų „Facebook“